KIM JESTEM - MONIKA

To jedno z najtrudniejszych i najczęściej zadawanych pytań. Zadajemy je innym, ale też sobie. I nie zawsze odpowiedź, jakiej udzielamy jest zadowalająca. Rzadko (o ile w ogóle) potrafimy wyczerpująco na nie odpowiedzieć. Bo pytanie „kim jestem?” pociąga za sobą następne: „dokąd dążę?”, „na czym mi naprawdę zależy?”, „co jest dla mnie ważne?” i kluczowe „czy i jak mogę to osiągnąć?” . Gdy pytań jest więcej niż odpowiedzi, rodzi się chaos i poczucie braku kontroli nad własnym życiem. Dobrze wtedy spotkać się z kimś, kto profesjonalnie pomoże szukać odpowiedzi na te pytania.

Kim więc ja jestem?
Na sesje możemy umawiać się nawet w tak czarownych miejscach

Jestem podającą pomocną dłoń towarzyszką w podróży w głąb samej/samego siebie, której celem jest odkrywanie drogocennych skarbów – Twoich nieuświadomionych talentów i umiejętności. Nie jestem jednak wróżką, ale coachem. Coaching opiera się na założeniu, że to Ty posiadasz wszystkie potrzebne zasoby, żeby samodzielnie osiągnąć swój cel, a ja - coach  - tylko pomagam Ci odnaleźć do nich drogę. Relacja coachingowa to proces tworzenia mapy zasobów, tak byś miał/miała do nich dostęp w każdej chwili. Dlatego nie dam ci gotowej recepty, nie powiem, jak masz postąpić w konkretnej sytuacji. Nie jestem też terapeutką. Jeśli zorientuję się, że lepszą metodą na przezwyciężenie trudności, z jakimi chcesz się uporać jest terapia, polecę ci godną zaufania terapeutkę lub terapeutę.Jeśli uznam, że warto uzupełnić coaching mentoringiem lub szkoleniem, powiem Ci o tym i to Ty zdecydujesz, czy taka metoda pracy Ci odpowiada.

Nazywam się Monika Hajdenrajch. Pracuję jako coach i trenerka rozwoju osobistego. Specjalizuję się w coachingu relacji na różnych etapach życia: szukania i budowania związku, przezwyciężanie kryzysów w małżeństwie/związku i rodzinie (relacje rodzic/partner rodzica-dziecko), układania dobrych stosunków w miejscu pracy, harmonijnego łączenia tych sfer życiowych. Okazjonalnie pracuję także jako konsultantka biznesu, prowadząc szkolenia w firmach (zajmowałam się tym przez wiele lat, w czasach gdy nikt o coachingu jeszcze u nas nie słyszał). Mam za sobą setki godzin pracy trenerskiej i coachingowej realizowanej w latach 2005-2011 i 2014-2015 w środowisku korporacyjnym, od 2011 r. prowadzę także warsztaty i coachingi jako samodzielna trenerka rozwoju osobistego. Cały czas podnoszę swoje kwalifikacje, obecnie  w Szkole Coachów Akademii SET®.

Wcześniej ukończyłam m.in.:
 • Transforming Leadership – 16 h pracy warsztatowej, Meritum Consulting (2015)
 • Studia Podyplomowe Gender Studies – 200 h zajęć edukacyjnych, Instytut Badań Literackich Polskiej Akademii Nauk (2014 – 2015)
 • Podstawy coachingu w zgodzie z metodologią NLP – 32 h pracy warsztatowej,  Meritum Consulting (2014)
 • Zarządzanie emocjami – 16h pracy warsztatowej, Meritum Consulting (2013)
 • W zgodzie z sobą i z klientem. Rozwój zaawansowanych umiejętności trenerskich – 80 h pracy warsztatowej, Grupa TROP (2012)
 • Trener Biznesu – 71 h pracy warsztatowej, Szkoła Trenerów Biznesu THREX  (2011)
 • Analiza potrzeb rozwojowych przy wykorzystaniu metodologii HPI - 6 h pracy warsztatowej - Grupa SET (2009)   
Cały czas pozostaję też w regularnym w kontakcie ze swoją coach, którą żartobliwie nazywam  coachessą. Jestem przekonana, że tylko znając proces z obu stron mogę odpowiedzialnie dzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami z  tymi, którzy czują potrzebę skutecznego poprawienia swoich kompetencji w budowaniu satysfakcjonujących relacji uczuciowych, rodzinnych, zawodowych.


https://www.facebook.com/warsztatyparamieszana

Oprócz bloga „Para Mieszana” prowadzę od 2014 r także konto na Facebooku o tej samej nazwie.

Mój profil zawodowy znajdziesz także na Goldenline.

Prywatnie jestem matką dwójki synów (starszy jest już pełnoletni) i szczęśliwą kobietą  „po przejściach” w związku z mężczyzną „z przeszłością”. Moim mottem życiowym jest przekonanie, że jeśli nawet na początku ma się niewiele, nie oznacza to, że jest się skazanym na bylejakość. Trzeba tylko wyjść z utartych kolein i rozwinąć w sobie te cechy oraz wzory zachowań, które uśpione czekają na odkrycie.

Zapraszam Cię do kontaktu, jeśli:
 • poszukujesz miłości i stałego, dobrego związku
 • budujesz związek
 • chcesz poprawić jakość relacji w już istniejącym związku/ małżeństwie
 • odzyskać w nim intymność
 • poprawić swoje relacje w miejscu pracy
 • poprawić swoje relacje z samą/samym sobą oraz resztą świata


.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz