O NAS

PARA MIESZANA to My

My – czyli …


Monika Hajdenrajch 
więcej o Monice 

oraz

Łukasz Kowalski 

Jesteśmy parą przyjaciół, których wspólne doświadczenia, nałogi, zainteresowania zawodowe oraz indywidualne przygody, zaprowadziły na kręte i wyboiste drogi rozwoju i pomocy.
Działaliśmy i działamy, również indywidualnie – bowiem to właśnie w naszej niezależności i indywidualności, kryje się największy potencjał, aby w tworzeniu relacji z drugą osobą uzyskać wartość przewyższającą zwykłą sumę z dodawania.
Jeden z nałogów, szczególnie nas do siebie zbliżył. Chęć zdobywania wiedzy – o innych, o sobie, o otaczającym nas świecie i jego mechanizmach połączona z gotowośćią pomagania.
To wyzwoliło w nas chęć, by swoje obserwacje, przemyślenia, posiadaną wiedzę i całą masę tego co siedzi nam w głowach przekuć w zewnętrzną treść.
Idealną platformą ku temu, jest właśnie ten blog, oraz wspólnie z Wami spędzony czas, ten pracowity na warsztatach, coachingach czy treningach czy relaksacyjny, po prostu na kawie czy piwie.

Para Mieszana, to więcej niż jedno spojrzenie, więcej niż jedno zdanie i zdecydowanie, więcej niż jedna osoba.
W kolejnych, tworzonych cyklicznie wpisach, dzielimy się z Wami naszą opinią o tym, co w naszej optyce tyczy relacji. Wiedzą i umiejętnościami z przyjemnością podzielimy się na naszych warsztatach, coachingach i treningach.

Zapraszamy Cię do czytania i kontaktu, jeśli:
  • poszukujesz miłości i stałego, dobrego związku
  • budujesz związek
  • chcesz poprawić jakość relacji w już istniejącym związku/małżeństwie
  • odzyskać w nim intymność
  • poprawić swoje relacje w miejscu pracy
  • poprawić swoje relacje z samą/samym sobą oraz resztą świata

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz