PROJEKT SINGIELKA

Bycie Singielką może być stanem świadomie wybranym, spowodowanym dotychczasowymi doświadczeniami życiowymi, ale również niskim poczuciem własnej wartości i różnymi głęboko w nas zakorzenionymi przekonaniami działającymi wbrew pozorom niekorzystnie na nasze życie. 
Może być stanem absolutnie uszczęśliwiającym, uwalniającym i rozwijającym, ale również wręcz przeciwnie. 
To stan wygody – braku zobowiązań i obowiązków wynikających z życia w parze, ale też stan ogromnej niewygody – nacisków otoczenia, osądów, organizowania sobie życia bez wsparcia drugiej osoby. 

  • Chcemy, aby nasze spotkania uwolniły w Was zamrożone emocje oraz ogromny kobiecy potencjał drzemiący w każdej z nas, niezależnie od tego czy mężczyzna koło nas jest, czy też go nie ma.
  • Chcemy rozbudzić w Was radość życia, zachęcić do czerpania z niego tu i teraz, podwyższyć poziom samoakceptacji, kochania siebie oraz pewności siebie.
  • Chcemy pokazać Wam nieuświadomione mechanizmy zachowań i wyborów, abyście dalej swoim losem pokierowały już świadomie.

DLACZEGO?
Bo wierzymy, że tylko kobieta prawdziwie szczęśliwa w relacji z samą sobą przyciągnie do siebie lub sama znajdzie Pana naprawdę Odpowiedniego dla siebie. Stan singlostwa nie bierze się z niczego. Może stać się jednak niezwykle twórczym etapem poznawania samej siebie i swoich potrzeb, tak w sferze psychicznej, jak i fizycznej, emocjonalnej i seksualnej. To czas na budowanie solidnych podstaw dla stanu „My” – gdy przyjdzie na to właściwy czas.

Dlatego właśnie teraz ZAPRASZAMY CIEBIE do przeżycia z nami niezwykłej przygody ^_^Wyspa Tajemna

Zaczniemy od wspólnego rejsu po burzliwych wodach Oceanu Niespokojnego ⛵
Podczas naszej dalszej podróży:
➡ Odkryjesz Wyspę Tajemną pełną skarbów Twoich wewnętrznych zasobów;
➡ Spotkasz uroczą i radosną małą dziewczynkę wewnątrz siebie i usłyszysz jej przesłanie do Ciebie;
➡ Dowiesz się czy Jesteś Królewną Białą, Żółtą, Czerwoną czy może Niebieską;
➡ Poznasz swój styl przywiązania i przestudiujesz Pajęczynę Relacji Rodzinnych;
➡ Przyjrzysz się swoim byłym relacjom miłosnym i pożegnasz je wystawiając im stosowne kurhany;
➡ Poznasz dzikie Plemię Męskie i jego archetypy oraz zaprojektujesz swój własny, wymarzony;
➡ Zdobędziesz szczyty Gór Asertywnych i Pewności Siebie;
➡ Zakochasz się w Tajemniczym Ogrodzie Swojej Kobiecości;
➡ Zaplanujesz nowe podróże dzięki Twojej Mapie Marzeń;
➡ Dostaniesz też od nas specjalny Kompas, aby podróż przez burzliwe wody randkowania była dla Ciebie bezpieczna i przyjemna;
➡ Nauczysz się zwycięsko przechodzić próby Scylli i Charybdy dnia codziennego.
Zdobywanie Gór Asertywnych

Po powrocie z podróży z nami, rozpakowując swoją torbę podróżną znajdziesz w środku rozwiniętą bardziej niż dotychczas:
✴ samoświadomość,
✴ pewność siebie i asertywność,
✴ wiedzę jakiego mężczyzny potrzebujesz i jak stworzyć wartościowy związek.
Zyskasz również:
✴ znaczny wzrost poczucia własnej atrakcyjności i wartości,
✴ wiele innych zupełnie nowych dla Ciebie odkryć.

UWAGA❗❗❗ 

Ostrzegamy, że po podróży z nami nic nie będzie już takie samo. Będziesz znacznie bardziej szczęśliwa i w zgodzie z samą sobą! 
Czy Jesteś na to gotowa?

Twoimi przewodniczkami i towarzyszkami podróży będą Monika i Gosia, które w obrębie tematu relacji damsko-męskich są jak dwie strony Medalu Kobiecego Świata:

MONIKA HAJDENRAJCH - certyfikowana coach i trenerka rozwoju osobistego; specjalizuje się w coachingu relacji na różnych etapach życia; prywatnie matka dwóch synów (starszy jest już pełnoletni) i szczęśliwa kobieta „po przejściach” w związku z mężczyzną „z przeszłością”. Swoją pasją dotyczącą rozwoju osobistego oraz budowania relacji dzieli się podczas warsztatów, coachingów a także na blogu Para Mieszana (http://paramieszana.blogspot.com/) i fanpage’u o tej samej nazwie (https://www.facebook.com/warsztatyparamieszana). Więcej o Monice przeczytasz tutaj.


MAŁGORZATA WERNER – dyplomowany life coach w trakcie akredytacji ACC w Międzynarodowej Federacji Coachów (ICF); specjalizuje się w coachingu dobrych zmian życiowych, pewności siebie oraz adventure coachingu (wyprawy górskie poza codzienną strefą komfortu); zdobywczyni tureckiego 5-tysięcznika Ararat; singielka z doświadczeniem; jest pewna, że pod każdym długotrwałym stanem singlostwa kryje się wiele do przepracowania; zaprasza do lektury jej bloga oraz fanpage’a Moje Dziewięciotysięczniki (http://moje-dziewieciotysieczniki.blog.pl/ oraz https://www.facebook.com/moje.dziewieciotysieczniki)

PODRÓŻ Z NAMI TO 7 MODUŁÓW I AŻ 49 GODZIN EFEKTYWNEJ PRACY ROZWOJOWEJ. 

Projekt będzie miał formułę 7 spotkań w Centrum Warszawy lub na Saskiej Kępie w kameralnych, stałych grupach, opartych na idei coachingu (czyli aktywnej pracy własnej) uzupełnionych o elementy warsztatowe. Będziemy pracować w co drugą sobotę, w godzinach 10 -17.
TERMINY SPOTKAŃ: 09.04.16, 23.04.16, 07.05.16, 21.05.16, 04.06.16, 18.06.16, 25.06.16.

INWESTYCJA za 49 godzin intensywnej pracy:
- 700 zł płatne jednorazowo do dn. 31.03.16
- w II ratach po 360 zł płatnych: I rata do 31.03.16, II rata do 30.04.16
- w III ratach po 250 zł płatnych: I rata do 31.03.16, II rata do 30.04.16, III rata do 31.05.16

Jeśli przed podjęciem decyzji o wzięciu udziału w naszej wyprawie powstrzymują Ciebie jakieś pytania, wątpliwości lub po prostu chciałabyś najpierw poznać nas osobiście i porozmawiać, to serdecznie zapraszamy do kontaktu ☎
• Monika: tel. 513 508 562; email: warsztatyparamieszana@gmail.com
• Gosia: tel. 609 995 441, email: gosha.lifecoach@gmail.com
Czekamy na Ciebie i zapraszamy!
Ponieważ zależy nam na Twoim zadowoleniu i chcemy być godni Twojego polecenia dajemy Ci Gwarancję Satysfakcji. Jeśli z jakichś powodów nie będzie możliwe kontynuowanie przez Ciebie warsztatów gwarantujemy Ci zwrot pieniędzy za niewykorzystane spotkania.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz